|
От 15 до 17 май в Спортна зала „София“ се проведе II етап от Държавното първенство „Елит“ – „Приз Мария Гигова“, организирано с домакинството на Клуб по художествена гимнастика „Левски“. За Биттел и Мебели Carmen беше удоволствие да подкрепят това красиво и вдъхновяващо спортно събитие, което събра едни от най-талантливите млади гимнастички в България. ![]() |
![]() В продължение на три дни състезателките впечатлиха публиката със своите изпълнения, техника и артистичност, превръщайки надпреварата в истински празник на художествената гимнастика. Горди сме, че имаме възможност да бъдем част от инициативи, които насърчават развитието на българския спорт, подкрепят младите таланти и вдъхновяват бъдещите шампиони. |

